Vážení zákazníci, Jarní slevy jsou tady! Nyní můžete s našimi slevovými kódy uplatňovat dodatečnou slevu na celý nákup. Více info ZDE. + při nákupu nad 2000 Kč balíková přeprava DPD po celé ČR ZDARMA.

GROHE StarLight

Technologie GROHE StarLight® zajišťuje unikátní vlastnosti povrchu baterií, který si zachovává svůj vzhled po dlouhá léta díky extrémní tvrdosti a odolnosti.

Baterie GROHE jsou nádherné a vizuálně podmanivé a díky technologii GROHE StarLight®si tyto vlastnosti zachovají po dlouhá léta. Neustálé inovace na poli povrchových úprav baterií posunuly společnost GROHE nejvyšší pozici v oblasti kvality a zpracování. Skrze proces fyzikální depozice z plynné fáze jsou povrchové vrstvy až třikrát tvrdší oproti průměru. Díky mimořádné tvrdosti jsou povrchy výrobků dokonale chráněny proti poškrábání a opotřebení.

Výrobky GROHE StarLight® vám zaručují dokonalou trvanlivost produktu, nezávisle na konkrétní barvě. Technicky pokročile zpracované a trvanlivé povrchové úpravy jsou navrženy pro maximální odolnost vůči škrábancům a znečištění, čímž zaručují snadnou údržbu a dokonalý vzhled po mnoho let.
 

Zpět do slovníku