Villeroy & Boch

Další kategorie | Série
Villeroy & Boch

Historie exkluzivity zhmotněné ve značce Villeroy & Boch se začala psát v roce 1748 v Německu. Za více než 270 let své existence si firma získala sympatie zákazníků ve 125 zemích světa. Léty zdokonalované postupy tvorby luxusních akrylátových van, sprchových vaniček, dřezů, výlevek, závěsných WC a bidetů znamenají ve výsledku jediné, a to prémiové produkty vyznačující se nepřekonatelnou mírou kvality. S námi teď můžete dopřát punc luxusu své koupelně i vy. Naše firma je schopna dodat jakýkoliv produkt tohoto luxusního výrobce. Jako jedni z mála na českém trhu jsme schopni speciálně zadat výrobu vámi požadovaného modelu.

Inspirujte se a vytvořte si vlastní návrh koupelny od značky Villeroy & Boch pomocí interaktivního online konfigurátoru. Chci to vyzkoušet.


Náhled do historie

Společnost Villeroy & Boch je legendou v oblasti výroby sanitárního vybavení a nábytku. Každá legenda má svůj začátek, ten spojený se společností Villeroy & Boch je datován do roku 1748 kdy se Francois Boch se svými třemi syny začíná věnovat výrobě keramického nádobí v Lotrinsku. Hlavním odbytištěm výrobků rodiny Bochů bylo Lucembursko, díky čemuž žádá Francoisův syn Pierre-Joseph rakouskou vládu o povolení zřídit v Lucembursku manufakturu. Toto povolení skutečně obdrží přímo od Marie Terezie a v roce 1766 zakládá manufakturu v Septfontaines.

Těmito událostmi se začíná psát veleúspěšný a přes 270 let dlouhý příběh firmy, která jako první přinesla masové rozšíření porcelánové toalety. Firmy, která vytváří výrobky splňující nejvyšší kvalitativní, estetické a funkční standardy. Firmy, které se podařilo propojit svět umění a techniky skrze nejuznávanější představitele těchto odvětví. Firmy, jejíž jméno je spojeno s úspěchem a luxusem. Toto je začátek příběhu firmy Villeroy & Boch.


Výroba sanitární keramiky

Klíčem k úspěchu na poli výroby sanitární keramiky je kvalita. Při cestě k dosažení této klíčové vlastnosti, vyskytující se u všech výrobků společnosti Villeroy & Boch, byly vyvinuty a dále rozvíjeny přísně dodržované pracovní postupy, které spolu kombinují tradici a moderní přístup.

Každým rokem je ve firemních továrnách zpracováváno více než 22 000 tun surového materiálu, který je lisován při vysokotlakém odlévání. Každý z výrobků je dále ručně opracováván, tak aby bylo dosaženo dokonalého výsledku. Kombinace vysoké úrovně schopností zaměstnanců s nejmodernějšími technologiemi vyúsťuje v čisté umění. Každý výrobek je po svém vyhotovení podroben zkoušce kvality, která garantuje, že továrnu opustí jen ty nejlepší vyrobené kusy.


Logistické centrum

Aby se společnost Villeroy & Boch ještě více přiblížila svým zákazníkům a konečným uživatelům podnikových produktů, začala své výrobky podporovat i nadstandardním setem služeb. Aby byli zákazníci spokojeni a zboží se dostalo v rekordně krátkém čase do více než 125 států, ve kterých společnost působí, bylo vybudováno jedno z nejmodernějších logistických center ve městě Merzig v německém Sársku.

Toto pokročilé a vysoce specializované pracoviště disponuje 50 000 místy pro uložení palet s výrobky a nabízí více než 100 specializovaných logistických služeb. Vlastní balící linky jsou schopny plně přizpůsobit konečnou podobu expedovaných zásilek potřebám zákazníků. V rámci zachování nejvyšší kvality zprostředkovaných služeb dohlíží na celý areál kontrolní věž, která zajištuje kontrolu a koordinuje činnosti napříč celým logistickým centrem. Výsledkem skvělé spolupráce a špičkové koordinace je na 2 000 vyexportovaných palet denně.


Novinky na ISH

Jendou z nejvýznamnějších událostí odehrávající na poli sanitárního vybavení je ISH Světový veletrh v sektoru Zařízení koupelen konaný ve Frankfurtu. Společnost Villeroy & Boch je jedním z hlavních vystavovatelů na tomto veletrhu a v roce 2019 zde představila světu nové série koupelnového vybavení, sanitární keramiky a porcelánu, mezi které patří stylová série Collaro, zajímavě tvarovaná a prudce osobní série Memento 2.0 či výrazně elegantní série Antheus.

Další kategorie Villeroy & Boch

Série značky Villeroy & Boch