Polysan

Polysan s.r.o. je českou společností sídlící v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou. Společnost, která byla založena v roce 1996, se věnuje výrobě sanitárního vybavení, jehož valná část je určena pro export do zemí Evropy. Původní zaměření na výrobu akrylátových van, jejichž produkce činila v roce 1996 osm různých typů byla v průběhu uplynulých 20 let rozšířena 92 sérií koupelnových van ve 133 rozměrových variantách, navíc v sortimentu společnosti přibyly sprchové vaničky, sprchové zástěny a nové výrobní materiály v podobě litého mramoru.

Výrobky Polysan jsou díky svému poměru ceny ke kvalitě oblíbené jak u soukromých osob, tak v hotelnictví. Díky značné přízni zákazníků je portfolio značky Polysan každoročně rozšiřováno o desítky výrobků, se kterými se můžete setkat v síti značkových prodejen a velkoobchodů.

Na našich stránkách najdete výrobky společnosti Polysan, rozdělené do kategorií Koupelnové vany, Sprchové vaničky, Sprchové a vanové zástěny, Sprchy, Koupelnové doplňky, Sprchové žlábky a vpusti, Sifony a odtoky a Izolace, tmely a těsnění.

Další kategorie Polysan

Série značky Polysan

Cut
Duo
Isa
Luk
Ola