Novým logem to jen začíná

Doba jde kupředu a my s ní držíme krok! Stejně tak, jako se pro Vás snažíme mít co možná nejmodernější prostředí e-shopu, chceme i my samotní vypadat stejně moderně. Náš e-shop tedy čeká změna loga. A to je jen začátek.

Nové, modernější logo je dynamické a lépe odráží naši snahu o neustálé zlepšování a poskytování kvalitních služeb a produktů pro Vaši koupelnu.

Hlavním prvkem loga je piktogram v modré barvě, vyobrazující umyvadlo s vodovodní baterií a padající kapkou vody, která symbolizuje dynamiku.

Barva loga pak reprezentuje vodu a čistotu, čímž zdůrazňuje naše zaměření na sanitu a koupelnové vybavení.

Nové logo budeme používat na všech našich komunikačních kanálech, včetně e-shopu, propagačních materiálů a produktů. Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že se vám naše nové logo bude líbit, protože tím to teprve začíná...

 

Společně silnější

Změna loga odráží naši vizi propojení e-shopu, koupelnového studia a velkoobchodu pod jménem naší mateřské společnosti Makatherm, které sama prochází vizuální obměnou. Cílem je přinést našim zákazníkům všechny výhody z tohoto spojení v jednom komplexním balíčku.

 

Specializovaný přístup

V rámci zachování naší vize, prošlo stejnou proměnou i naše koupelnové studio v Brně. Zde nabízíme kompletní služby v oblasti koupelen, od zaměření a 3D návrhu až po dodání zboží a realizaci. Služby poskytujeme jak koncovým zákazníkům, tak developerům a architektům.

Další články

9. 4. 2024
Značka SanSwiss mění název na Ronal

Značka SanSwiss mění název na Ronal

Skupina SanSwiss se stává RONAL Bathrooms, značka výrobků SanSwiss se nyní
jmenuje RONAL – silný základ pro úspěch na trhu koupelen a wellness.
Čti dále

28. 3. 2024
Jarní slevy - až 10 % na vybrané značky

Jarní slevy - až 10 % na vybrané značky

Vážení zákazníci, nakupujte s jarní slevou! Jaro je ve vzduchu a my jsme pro vás zlevnili tisíce produktů oblíbených značek sanitárního vybavení. Akce končí 14. 4., tak neváhejte a využijte extra slevu 5 nebo až 10 % s kódem JARNISLEVA5 a JARNISLEVA10.
Čti dále

27. 3. 2024
Ravak - jedinečná akce - 10 % na všechno

Ravak - jedinečná akce - 10 % na všechno

Vážení zákazníci, máme pro Vás skvělou zprávu. Ve spolupráci s našim obchodním partnerem společností Ravak, jsme pro Vás připravili jedinečnou prodejní akci, během které získáte díky slevovému kódu RAVAK10 dodatečnou slevu 10 % na všechny výrobky Ravak.
Čti dále