Koncept Novaservis ECO - ušetřete měsíčně až 500 Kč!

Ano, s trochou nadsázky můžeme konstatovat, že voda již brzy může být nad zlato, tedy nedostatkovým „zbožím“. Pro většinu z nás je však v tuto chvíli něčím naprosto samozřejmým – zvedneme páku vodovodní baterie a teče čistá tekutina, která uhasí naši žízeň. Pro více než 1 miliardu lidí po celém světě je ale pitná voda luxusem.

JAK VODOU NEPLÝTVAT?

Z údajů o průměrné spotřebě vody na osobu v České republice vyplývá, že pouze 2 - 4 % z celkové spotřebované vody domácností připadá na pití. Ostatní voda v našich domácnostech proteče s větším či menším užitkem. Vždy však platí, že s vodou bychom měli nakládat s rozmyslem, neplýtvat jí, ale chránit ji, protože v budoucnu nemusí být ani pro nás tak samozřejmá. Každý z nás může přispět a svým zodpovědným přístupem chránit zásoby sladké vody a tím i snížit vlastní finanční výdaje.

Ekologie a rozumné využívání zdrojů, stejně jako snižování nákladů, jsou hodnoty, kterými se řídí budování koncepce ekologicky šetrných výrobků společnosti Novaservis. Vybrané baterie a sprchy jsou vybaveny inovativními prvky, které provzdušňují, regulují průtok a umožňují regulovat teplotu vody, což podporuje její úsporu. Při volbě ekologie nemusíme obětovat pohodlí ani estetiku. Pohodlné používání baterií ECO se vyznačuje také jedinečným designem v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti designu.

Stačí se jen zaměřit na pár důležitých zásad:

  • čistit si zuby či holit se bez volně protékající vody
  • nenapouštět si vanu, ale sprchovat se rychleji
  • pračku a myčku pouštět pouze maximálně naplněnou
  • nádobí mýt pouze v napuštěném dřezu
  • upravit způsob splachování toalety
  • opravit kapající vodovodní baterii či protékající toaletu
  • zamezit zbytečnému odpouštění vody
  • zalévat zahradu dešťovou vodou
  • před koupí nových vodovodních baterií uvažovat nad jejich úspornými funkcemi

KDE HLEDAT DALŠÍ ÚSPORY?

Odlehčit přírodě i svojí peněžence můžete nákupem úsporných vodovodních baterií, redukcí průtoku vody sprchovou hadicí, úspornými aerátory či úspornou ruční sprchou.

VÝMĚNA BATERIÍ V DOMÁCNOSTI ZA ÚSPORNÉ VÁM KAŽDÝ MĚSÍC USPOŘÍ AŽ 500 KČ.

Každý měsíc může čtyřčlenná domácnost uspořit až 500 Kč v případě použití úsporných baterií, komponentů Novaservis a průměrné roční spotřebě studené i teplé pitné vody.


PROČ NOVASERVIS?

Ekologie

Inovace a podpora ekologických řešení v oblasti koupelnového vybavení je naším cílem již několik let. Dlouhá cesta a modifikace těchto řešení nás přivedla do čela výrobců nabízejících výrobky šetřící vodu. Je důležité mít na paměti, že výběr výrobků z Konceptu ECO je důležitý z hlediska dlouhodobého používání a snížení nákladů na vodu a energii.

Úspora finančních prostředků

Úspora vody znamená úsporu energie. Úspora energie zase znamená úsporu finančních prostředků, což je v dnešní době jedna z priorit mnoha firem i domácností. Zaměřili jsme se na to, jak v dnešní době ušetřit litry i peníze za vodu. Kromě vlastního vědomého zacházení s vodou v domácnosti existuje řada možností, které vodu (i energii za její ohřev) šetří za nás. Málokdo ví, že každý z nás spotřebuje průměrně kolem 90 litrů vody denně. Například s průměrnou cenou 114,27 Kč za kubík vody tak čtyřčlenná domácnost ročně zaplatí více jak 20 000 korun. Už z tohoto důvodu nám může šetrné zacházení s vodou přinést výrazné finanční úspory.

Ekologie dnes a zítra

Přestože program ECO vznikl již před několika lety a výrobky získaly řadu ocenění a certifikátů potvrzujících jejich účinnost, neustále pozorujeme nárůst zájmu zákazníků. Systematicky rozšiřujeme sortiment výrobků o různá provedení, která umožňují použití v interiérech různých stylů a účelů.

Úsporné funkce

Baterie a sprchy z Konceptu ECO mají inovativní komponenty pro úsporu vody a nákladů domácnosti, které dohromady tvoří moderní, dokonale fungující systém. Tyto komponenty provzdušňují, regulují průtok a umožňují regulovat teplotu vody, čímž pomáhají snížit její spotřebu až o 63 %.


Řada výrobků Metalia 58 ECO + Metalia 58 ECO black

Odpovědí na otázku, jak vytvořit moderní koupelnu, je řada baterií Metalia 58 společnosti Novaservis. Jedná se o řadu výrobků, které jsou moderní jak designem, tak funkčností. Díky speciálním aerátorům se spotřeba vody sníží až o 54 %. K této řadě vodovodních baterií doporučujeme koupelnové doplňky Ferro Greta.

Řada Metalia 58 black společnosti Novaservis rozšiřuje nabídku vodovodních baterií Metalia 58 o designově povedené baterie v černém provedení, ktere se budou s elegancí vyjímat ve vaší koupelně. K této řadě vodovodních baterií doporučujeme koupelnové doplňky Ferro Greta black

Návratnost vaší investice bude rychlejší, než očekáváte. Nákup ekologické baterie Metalia 58 black se vyplatí už po roce používání a v dalších letech vám, díky nižší spotřebě vody, vygeneruje měřitelnou úsporu. Díky nejvyšší kvalitě a nadčasovému designu jsme prodloužili životní cyklus produktu na maximum. Ručíme vám za to, že koupí těchto vodovodních baterií budete šetřit jak váš domácí rozpočet, tak životní prostředí.


Řada výrobků Metalia ECO+

Metalia ECO+ společnosti Novaservis je řada baterií vytvořená s velkým důrazem na úsporu vody. Jedná se o řadu výrobků, které jsou moderní jak designem, tak funkčností. Díky speciálním aerátorům se spotřeba vody sníží až o 63 %.

Šetřme peníze, vodu, přírodu a zemi. Za rok uspoříme průměrně až 49 500 l vody a až 6 000 Kč. * Každý měsíc může čtyřčlenná domácnost uspořit až 500 Kč v případě použití úsporných baterií, komponentů Novaservis a průměrné roční spotřebě studené i teplé pitné vody. Náklady na pořízení 3 baterií se vám průměrně vrátí do 2,5 let.


Řada výrobků Titania Fresh ECO

Vaši nejoblíbenější sérii TITANIA FRESH jsme obohatili o úsporné komponenty, díky kterým dokážete ušetřit až 50% spotřeby vody. Tyto výrobky jsou vyrobeny z pevné mosazi s chromovou povrchovou úpravou té nejvyšší kvality. Uvnitř baterií série FRESH se nachází keramická kartuše 35 mm, na kterou poskytujeme záruku až 5 let. Titania Fresh i Titania Cosmos jsou jedněmi z nejprodávanějších vodovodních baterií ve své třídě. Snoubí se v nich příznivá cena, nadčasový design i vysoká spolehlivost. Kromě toho však přináší i důležitou úsporu vody a tím i úsporu rodinného rozpočtu.


Řada výrobků Titania Cosmos ECO + kuchyňské baterie

TITANIA COSMOS je v nabídce značky Novaservis žhavou novinkou. Sérii, která Vás zaujme atraktivním designem a vysokou kvalitou, jsme vylepšili o úsporné funkce, které Vám dokážou snížit průtok vody až o polovinu. Tyto produkty jsou vyrobeny z odolné mosazi s dokonalou chromovou povrchovou úpravou, která se vyznačuje nejvyšší kvalitou. Uvnitř baterií ze série COSMOS objevíte kvalitní keramickou kartuš o průměru 35 mm, která je spolehlivá a garantujeme její funkčnost po dobu až 5-ti let. Titania Fresh i Titania Cosmos jsou jedněmi z nejprodávanějších vodovodních baterií ve své třídě. Snoubí se v nich příznivá cena, nadčasový design i vysoká spolehlivost. Kromě toho však přináší i důležitou úsporu vody a tím i úsporu rodinného rozpočtu.


Úsporné komponenty

Funkce systému AIR-IN znamená dodatečné provzdušňování proudu vody. Vestavěný omezovač průtoku vody snižuje spotřebu vody až o 50 % při zachování maximálního uživatelského komfortu.


Termostatické baterie Metalia 57, Metalia 58, Aquamat, Aquasave, Aqualight

Termostatické baterie nejenže šetří vodu, ale poskytují nadstandardní komfort při jejich používání. Termostatické baterie řady Metalia 58 a Metalia 57 mohou být ozdobou i vaší koupelny. Elegantní design a přesnost termostatických hlavic vám zaručí komfort používání spojený i s úsporou vody.

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY:

Další články

31.1.2024
Výhodný nákup WC mísy a sedátka série Jika Mio

Výhodný nákup WC mísy a sedátka série Jika Mio

Stavíte? Rekonstruujete? Nebo si jen chcete vylepšit vzhled koupelny? Tak to máte ideální příležitost pořídit si nové WC! Vybrat si můžete ze dvou variant klozetů série Jika Mio a ze dvou typů sedátek.
Čti dále

5.10.2023
Ruční sprchy Kludi Dive - ponořte se do světa nových možností

Ruční sprchy Kludi Dive - ponořte se do světa nových možností

Inovativní typy trysek, překvapivé designové nápady, hmatatelná přidaná hodnota – inovativní řada sprch Kludi Dive nabízí jedinečný všestranný zážitek ze sprchování.
Čti dále

21.8.2023
„Nakupte – Vyhrajte“ – soutež o hodnotné ceny se značkou Geberit

„Nakupte – Vyhrajte“ – soutež o hodnotné ceny se značkou Geberit

„Nakupte – Vyhrajte“. Nyní k zakoupené a zaregistrované kompletní toaletě Geberit AquaClean, získáte možnost zapojit se do unikátní soutěže o hodnotné ceny výrobce Geberit.
Čti dále