Novaservis

O značce Novaservis:

Novaservis je jedničkou na českém i slovenském trhu se svými vodovodními bateriemi METALIA, TITANIA, NOBLESS, FERRO a koupelnovými doplňky. Ve střední a východní Evropě má silné zastoupení a dloholeté zkušenosti s prodejem instalatérského programu, zahradního programu, WC sedátek a sprchového programu. Tato značka Vás osloví svým designem, kvalitou, dostupností, ale i prodlouženou zárukou a servisem až do domu.

190

 

190

 


Koncepty moderní koupelny:

Nechte se inspirovat. Koncepty obsahují všechny nejmodernější designové trendy v oblasti vybavení koupelen. Vyjádřete svoje emoce tvarem, stylem či barvou.

Koncept METALIA ECO+

Produkty METALIA ECO+ se snažíme nabídnou výraznou úsporu vodu a peněz při zachování všech vlastností – vysoké kvality, moderního designu, funkčnosti a uživatelského komfortu. Baterie jsme vyladili ekologicky, za použití speciálních úsporných aerátorů s přepínačem průtoku a doplnili je o nejnovější úsporné trendy ve sprchování.

Koncept HRANA

Pokud ve Vaší koupelně převládá hranatý design, k dokonalosti jej dovedou produkty z konceptu HRANA. Dokonalá souhra pákových nebo termostatických baterií, sprchového programu a koupelnových doplňků. Vybrali jsme pro Vás to nejlepší.

Koncept BÍLÁ/CHROM

Působí opravdu LUXUSNĚ. Jeho dokonalé křivky úžasně vyniknou. Oblíbený vzhled a špičková kvalita. Jemná kombinace bílé barvy a lesklého chromu. Perfektní design Vaší koupelny doladí produkty z konceptu BÍLÁ/CHROM. Dokonalá harmonie vodovodních baterií, sprchového programu a koupelnových doplňků.

Koncept ČERNÁ

Jeho moderní vzhled není jen pro odvážené. Hledáte luxus v podobě nejnovějších trendů, který se hodí ke každému stylu? Moderní design Vaší koupelny podtrhnou produkty z konceptu ČERNÁ v matné barvě. Ve stejném provedení najdete i vodovodní baterie, sprchový program i koupelnové doplňky.

Koncept BARVA

Je atraktivní kombinací metalické odolné perleťové barvy a individuální ruční výroby, které dodají Vaší koupelně opravdu luxusní vzhled. Vybrat si můžete hned ze šesti originálních barev – k dispozici je provedení v karmínově červené, zlatohnědé, kávové, zlaté, bílé a černé. V konceptu Barva najdete oblíbené série Metalia 57 a Titania Fresh.

Koncept RETRO

KONCEPT RETRO představuje ideální volbu pro milovníky klasických linií, i pro ty nejnáročnější zákazníky. Tento koncept nabízí tradiční design pro vytvoření dokonalé harmonie ve Vaší koupelně. Bronzové provedení je ideální pro všechny obdivovatele retro stylu, ale i pro zákazníky s vytříbeným vkusem.


190


Produktová nabídka Novaservisu:

Vyberte si z kompletní nabídky našich vyjímečných produktů - koupelnové a kuchyňské baterie, kuchyňské dřezykoupelnové doplňky, WC sedátka, sprchový program, otopná tělesa a příslušenství, zahradní program, až po rohové ventily a spojovací hadičky, kreré Vás osloví vysokou kvalitou, nadčasovým designem a skvělou cenou. Produkty jsou určené jak domácnostem, tak i firemním zákazníkům - developerům, správcům nemovitostí, nájemcům a stavením společnostem.

Vodovodní baterie s keramickými kartušemi a prodlouženou zárukou

Sprchový program

Má to pravé řešení pro každou koupelnu.

Koupelnové doplňky z kvalitních nerezivějících materiálů

Dřezy a dřezové baterie

Velký výběr nerezových a granitových dřezů s prodlouženou zárukou, které vytvoří z Vaší kuchyně oblíbený prostor.

Otopná tělesa

Technologická dokonalost otopných těles značky NOVASERVIS přispěje k pohodlí domova a ani jejich cena Vás nenechá chladnými. Naše nabídka bílých a chromových žebříků včetně příslušenství za lákavé ceny Vás určitě osloví.

WC sedátka

Mimořádnou výhodou je kompatibilita a univerzálnost, díky které sedí na nejpoužívanější typy keramiky. Máte na výběr z velkého množství designů, ze kterých si vyberou i ti náročnější. WC sedátka mají různé funkce pantů, které ulehčují čištění či manipulaci s deskou.

190

Proč Novaservis?

Zlaté české ručičky

Výroba společnosti NOVASERVIS probíhá ve vlastní továrně ve Znojmě. Produkty se vyrábí z nejkvalitnějších surovin a komponentů od spolehlivých dodavatelů. 240 zaměstnanců na profesionálních strojích vyrábí a poté expeduje zboží k našim zákazníkům.

Základními produkty výroby jsou vodovodní baterie METALIA, mosazné koupelnové doplňky METALIA, které jsou osazeny komponenty vlastní sklárny společnosti Novaservis a v neposlední řadě vyrábí mosazné a nerezové rozdělovače pro podlahové topení pro byty a rodinné domy.

Ve znojemském závodě se nachází moderní logistické centrum. Vzhledem k výhodné poloze v srdci Evropy, zajišťuje efektivní a rychlou distribuci produktů mezi jednotlivými členy skupiny na jednotlivých evropských trzích.


Více než 30 let zkušeností v oboru

Společnost Novaservis je součástí skupiny FERRO, která si díky kvalitním produktům, profesionálnímu přístupu a výhodám spolupráce udržuje na trhu pozici lídra již v 15 zemích Evropy. Aktivity skupiny FERRO na evropském trhu jsou realizovány společně s úspěšnými obchodními partnery. Díky tomu naše společnost dokonale analyzuje potřeby trhu a přizpůsobuje své aktivity lokálním specifikům.

Dobré pochopení jednotlivých trhů a potřeb zákazníků umožnilo společnosti získat důvěru obchodních partnerů a dynamickou mezinárodní expanzi. Trvalé investice do moderních technologií založené na filozofii udržitelného rozvoje umožňují nabízet atraktivní design a kvalitní výrobky pro mnoho segmentů trhu. Jako člen skupiny Ferro Group si společnost vybudovala přední pozici v oblasti řešení koupelen a kuchyní. Podle své vize mezinárodního růstu expanduje skupina FERRO na stále nové trhy


Design i ergonomie

Výrobky značky Novaservis se vyznačují vysokou kvalitou, inovací a dokonalým designem. Důkazem toho je řada ocenění a vyznamenání udělovaných průmyslovými kruhy a prestižními časopisy o interiérovém designu.

Tyto výrobky jsou součástí každodenního života, doprovázejí zákazníky, přispívají k pohodě a pohodlí života. Novaservis poskytuje profesionální vytápěcí a sanitární řešení a klade důraz na bezpečnosti používání, funkčnosti a pohodlí zákazníka, jeho spokojenost je jediným skutečným měřítkem úspěchu.


Zkušenosti a vášeň

Úspěch společnosti vytvářejí lidé, kteří jsou nejcennějším aktivem naší společnosti. Organizační kulturu firmy NOVASERVIS a celé skupiny FERRO vytvářejí lidé s vášní a otevřenou myslí, proto zde pracují výjimeční zaměstnanci a společnost se stará o jejich neustálý rozvoj.

Vhodný motivační systém, dobré pracovní podmínky a partnerské vztahy v týmu pomáhají efektivně pracovat, rozvíjet zaměstnance a ovlivňovat další rozvoj společnosti. Při své každodenní činnosti se ve společnosti Novaservis řídí hodnotami, které umožňují budovat mimořádnou pracovní atmosféru.


Kvalita v každému detailu

Společnost Novaservis dbá na vysokou kvalitu svých produktů a klade zvláštní důraz na plnění platných norem, zachování vysokých technických parametrů, bezpečnost a funkčnost produktů. Všechny produkty společnosti podléhají extrémně důkladným a přísným postupům ověřování kvality. Jsou kontrolovány na každé výrobní stanici.

Vysoce kvalifikovaní inženýři odpovědní za kvalitu a technickou certifikaci produktů dohlížejí na správný průběh procesů kontroly kvality. Auditoři kontrolují dodržování postupů systému zabezpečování jakosti. Patří mezi ně postupy uvedené v českých, slovenských, PN a evropských normách řady PN-EN a postupy týkající se systému řízení kvality.


Ekologie dnes a zítra

V široké nabídce produktů společnosti NOVASERVIS si zaslouží zvláštní pozornost výrobky s ekologickými vlastnostmi. Na českém a slovenském trhu se jedná o výrobky, které mají označení ECO+ nebo ECO. Baterie z těchto řad pomáhají šetřit vodou a snižovat spotřebu energie potřebné k jejímu ohřevu, a tím výrazně snížit náklady v domácnosti.

Výběr ekonomické sprchové soupravy přispěje ke snížení spotřeby vody v domácnosti, což je pro uživatele velmi výhodné z pohledu úspory vody. Kromě speciálních omezovačů průtoku použitých ve sprchové rukojeti a tryskách je produkt vybaven provzdušňovacím systémem – Air-in System. Díky tomu je možné při sprchování spotřebovat až o 50 % méně vody než při standardních sprchových řešeních. Současně zůstává proud vody z pevné sprchy i sprchové růžice silný a efektivní.


Fotografie a jiná vyobrazení výrobků společnosti NOVASERVIS spol. s r.o. na těchto internetových stránkách jsou chráněny autorským právem. Bez svolení společnosti NOVASERVIS spol. s r.o. nelze tyto fotografie a jiná vyobrazení dále rozšiřovat.

Další kategorie Novaservis

Série značky Novaservis