Kaldewei

Německé jméno Kaldewei je ve světě sanitární techniky neodmyslitelně spjato s tradicí výroby ze smaltované oceli. Výrobky v podobě smaltovaných koupelnových van, sprchových vaniček a umyvadel nesoucí jméno společnosti Kladewei se pyšní výjimečnými vlastnostmi a úchvatným designem o jehož kvalitě vypovídá více než 150 celosvětově udělených cen za design. Společnost nyní čítající cca 700 zaměstnanců operuje po celém světě a je lokálně zastoupena v 80 zemích. I přes významný vliv globalizace se společnosti podařilo udržet rodinný charakter, který měla na svém začátku v roce 1918. Aby se k zákazníkům dostaly jen ty nejlepší výrobky, je veškerý proces výroby důsledně kontrolován. Výroba smaltu, tvarování oceli a konečné smaltování všech výrobků probíhá pod přísným dohledem v centrále firmy v německém Ahlenu, kde se uskutečňuje plných 100% veškeré výroby. Výsledkem jsou dokonalé produkty, pyšnící se výjimečnou vizuální kvalitou a nadprůměrnou trvanlivostí, kterou výrobce garantuje skrze třicetiletou záruku na smaltovanou ocel.

Na našich stránkách najdete kompletní portfolio výrobků společnosti Kaldewei, které jsou momentálně nabízeny. Ba co víc, nejžádanější produkty držíme dlouhodobě skladem, a tak jsme schopni je doručit bez čekání. Exkluzivní vířivé vany pak dodáváme po individuální konzultaci na objednávku.


KALDEWEI smaltovaná ocel a její přednosti

Smaltovaná ocel používaná společností Kaldewei v sobě kombinuje dva přírodní materiály pevnou ocel a odolné sklo, jejichž spojením vzniká ideální materiál pro výrobu sanitárního vybavení.

Trvanlivost, kvalita zpracování a design jsou ve světě výroby sanitárního vybavení neměnné konstanty, které se snaží všichni výrobci sanitárního vybavení zahrnout do svých firemních hodnot. Společnost Kaldewei přistupuje k těmto hodnotám skrze tvorbu svých výrobků ze smaltované oceli. Takto vzniklé výrobky z kombinace přírodních materiálu skla a oceli se vyznačují svou dlouhou životností a příjemnými užitnými vlastnostmi. Ocel dodá výrobkům pevnost a robustnost, zatímco skleněný smalt ochrání výrobky před chemickým a tepelným zatížením a dodá jim vynikající vzhled.

Smaltovaná ocel Kaldewei vzniká v podnikových tavících pecích v Ahlenu v Německu dle vlastní receptury. Tímto se stává Kaldewei jediným výrobcem na světě, který kontroluje celý proces vzniku výrobku od jeho tvarování z hrubostěnné oceli až po přípravu smaltovací skleněné směsí a konečnou aplikaci smaltu na ocelový základ. Léty prověřená a stále vylepšovaná receptura tohoto procesu zajišťuje kvalitní výsledky prověřené letitou letitými zkušenostmi.


Odolnost vůči žáru

Hořící či žhnoucí předměty nezanechávají žádná spálená místa ani kouřové stopy.


Odolnost vůči poškrábání a nárazu

Díky své tvrdosti, která je výrazně větší než u akrylátu, je smaltovaná ocel KALDEWEI obzvláště odolná.


Nenáročnost na údržbu a hygieničnost

Na povrchu smaltované oceli KALDEWEI s tvrdostí skla neulpívají žádné nečistoty či bakterie. Díky tomu je tento materiál vysoce hygienický a lze jej snadno čistit.

 


Odolnost vůči UV záření

Díky jedinečnému materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI povrch našich výrobků nebledne, nežloutne a je stálobarevný.


100% udržitelnost

Koupelnové výrobky ze smaltované oceli KALDEWEI obsahují přírodní suroviny – sklo a ocel, které lze ze 100 % recyklovat.


Odolnost vůči chemikáliím

Smaltovaná ocel KALDEWEI je mimořádně odolná vůči běžným domácím čisticím prostředkům, kosmetickým přípravkům a přísadám do koupele.

Další kategorie Kaldewei

Série značky Kaldewei