Hansgrohe

Německá firma HANSGROHE se již od roku 1901 zabývá tvorbou a vývojem zařízení v segmentu kuchyní a koupelen. Její specialitou jsou výrobky zaměřené na distribuci a odvod vody. Vyváženost mezi mírou tradice a inovacemi firmě přinesla úspěch v globálním měřítku a produkty HANSGROHE jsou nyní dostupné ve 140 zemích světa.

O spokojenost zákazníků se postarají špičky ve svém oboru. Mezi 5000 zaměstnanci, kteří pro skupinu Hansgrohe pracují, najdeme specialisty zaměřující se na vývoj a výrobu produktů, nadšence starající se o sloučení designu s praktickou využitelností v běžném životě nebo třeba obchodní zástupce, kteří mají perfektní znalosti portfolia produktů a jsou schopni vám navrhnou požadované řešení na míru.

Všechny výše zmíněné atributy spolu působí jako harmonický celek a každý svou měrou přispívá ke globálnímu úspěchu skupiny Hansgrohe. Pokud si i vy přejete objevit svět mimořádné kvality, designu a inovativních řešení chránících naši planetu, pojďte se s námi podívat na hlavní produktové skupiny společnosti Hansgrohe
.

 

Nabízíme vám tyto produkty

 


Vodovodní baterie

Ať již sháníte umyvadlovou, dřezovou, sprchovou či bidetovou baterii s pákovým nebo termostatickým ovládáním, případně dáváte přednost klasickým kohoutkům, v nabídce vodovodních baterií společnosti Hansgrohe si jistě vyberete. Mimořádně kvalitní výrobky v atraktivních designových sériích oplývají mimořádnými technickými řešeními, tak aby uspokojily přání všech zákazníků.


Sprchy

Mnoho lidí vnímá sprchování jako každodenní rituál, během kterého se uvolní a do jisté míry i zrelaxují. Aby toto mohlo platit, musí být sprcha přizpůsobena vašim konkrétním potřebám, abyste se v ní cítili dobře. V naší nabídce naleznete veškeré dostupné druhy sprch společnosti Hansgrohe. Na vás je už jen si vybrat, který z produktů splní vaše očekávání a napomůže vám ke každodennímu relaxu.


 


Koupelnové doplňky

V koupelně potřebujeme mimo zařizovacích předmětů i mnoho maličkostí, které nám každodenní pobyt v koupelně zpříjemní. Aby se koupelnové doplňky staly nedílnou součástí koupelnového celku a napomohly vám ke každodennímu spokojenému užívání, jsou společností Hansgrohe představovány doplňky v designových sériích, které krom výborné kvality zpracování působí i vizuálně jednotným dojmem a schopností zvýšit úroveň vaší koupelny.


Sifony a odtoky

Kvalitní a funkční odvod vody je stejně potřebný jako její distribuce. Mimořádní technická řešení a prvotřídní kvalita výrobků Hansgrohe přináší ověřená řešení pro odvod vody z vaší koupelny. Umyvadlové, vanové, bidetové či sprchové sifony se postarají o to, aby použitá voda bezpečně doputovala tam kam má.


 

Další kategorie Hansgrohe

Série značky Hansgrohe

M32
M71
M81